Наверх
Войти с помощью:
Регистрация
Портал по зоотоварам в Украине

«СLUB 4 PAWS» - УКРАЇНСЬКИЙ РЕЦЕПТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЩАСТЯ

Чи знаєте ви, що вперше якісні українські корми для песиків та котиків почали створюватися на заводах компанії «Kormotech» у Львівській області? Понад 10 років тому компанія об’єднала зусилля найкращих львівських фахівців та американських консультантів. Результат – неймовірний! З’явилася торгова марка «Клуб 4 Лапи», яку відразу полюбили українські собаки, а,потім, і коти. 
 
Згодом з українськими раціонами познайомилися і домашні улюбленці з європейських країн. З 2014 під ТМ «Club 4 Paws» раціон чемпіонів здобуває заслужене визнання серед чотирилапих Польща, Латвія, Литва, Естонія, Болгарія. І цей список постійно поповнюється. 
Чому українські раціони ТМ «Club 4 Paws» припали до смаку також і європейським песикам? Раціони ТМ «Club 4 Paws» натуральні, екологічно чисті і виготовляються зі справжнього м’яса. Погодьтеся, м’ясо здатне зробити щасливим будь-якого собаку.
 
Виробництво «Kormotech» - наче велика кухня. З сучасним обладнанням, стильним дизайном і тільки добірними інгредієнтами, що використовуються під час приготування страв для песиків. На «кухні» компанії «Kormotech» працюють найкращі спеціалісти. Вони вміло керують обладнанням, добирають та поєднують інгредієнти. 
 
Величезна увага приділяється розробці рецептури, адже лише так можна приготувати смачні страви для хвостатих друзів. Створювати раціони для ТМ «Club 4 Paws» допомогла відома європейська компанія «Petfood Specialities». Спочатку, корми для собак 1,5-2 роки тестуються. І лише потім  з’являється в продажу.
 
Ще одна цікавинка – для приготування кормів використовується 70% сировини українського походження. Всі інгредієнти ретельно відбираються. Адже собака в десятки разів чуттєвіше реагує на шкідливі складники, ніж людина. Фахівці компанії-виробника «Komotech» добре знають, як виглядають якісні раціони для чотирилапих улюбленців.
 
У 2015році «Клуб 4 Лапи» став «Сlub 4 Paws». Відтепер вдосконалені корми преміум-класу скуштують собаки і в Україні. 
Для створення кормів залучаються неймовірні ресурси. Тому вам залишається лише почастувати вашого чемпіона смачними та поживними раціонами для хвостатих чемпіонів «Club 4 Paws».  Нехай очі собаки світяться від щастя та вдячності. Бо ваш пес заслуговує на європейське щастя від ТМ «Club 4 Paws». 
 
Поделиться:Читать еще

Petcare проводит акцию, которая будет длиться весь октябрь! Petcare проводит акцию, которая будет длиться весь октябрь!

Первые два пользователя сайта, которые разместят объявления на любом из платных пакетов, получат удвоенный срок его действия. Данное условие действует каждый день в течение месяца!

5 самых опасных болезней кошек 5 самых опасных болезней кошек

На улицах наших городов по прежнему остается большое количество бездомных животных, которые представляют опасность для ваших домашних питомцев, так как часто являются переносчиками различных заболеваний.

Сингапурская кошка – самая маленькая порода в мире Сингапурская кошка – самая маленькая порода в мире

Сингапурская кошка – уникальная порода, которая занесена в книгу рекордов Гиннеса как самая маленькая домашняя кошка.

Уход за пожилой собакой, что нужно знать Уход за пожилой собакой, что нужно знать

Животные стареют и это неизбежно, первые признаки старения можно заметить уже примерно в 6-8 лет, когда поведение собаки становится не таким активным. В этот период может наблюдаться потускнение шерсти и даже некоторое снижение аппетита.

Содержание дискусов Содержание дискусов

Дискусы, они же Symphysodon aequifasciatus, Symphysodonheckel, Symphysodon haraldi – небольшая рыба из семейства Cichlidae, естественный ореол обитания которой реки Амазонки, что в Южной Америке.

Все статьи