Наверх
Войти с помощью:
Регистрация
Портал по зоотоварам в Украине

«СLUB 4 PAWS» - УКРАЇНСЬКИЙ РЕЦЕПТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЩАСТЯ

Чи знаєте ви, що вперше якісні українські корми для песиків та котиків почали створюватися на заводах компанії «Kormotech» у Львівській області? Понад 10 років тому компанія об’єднала зусилля найкращих львівських фахівців та американських консультантів. Результат – неймовірний! З’явилася торгова марка «Клуб 4 Лапи», яку відразу полюбили українські собаки, а,потім, і коти. 
 
Згодом з українськими раціонами познайомилися і домашні улюбленці з європейських країн. З 2014 під ТМ «Club 4 Paws» раціон чемпіонів здобуває заслужене визнання серед чотирилапих Польща, Латвія, Литва, Естонія, Болгарія. І цей список постійно поповнюється. 
Чому українські раціони ТМ «Club 4 Paws» припали до смаку також і європейським песикам? Раціони ТМ «Club 4 Paws» натуральні, екологічно чисті і виготовляються зі справжнього м’яса. Погодьтеся, м’ясо здатне зробити щасливим будь-якого собаку.
 
Виробництво «Kormotech» - наче велика кухня. З сучасним обладнанням, стильним дизайном і тільки добірними інгредієнтами, що використовуються під час приготування страв для песиків. На «кухні» компанії «Kormotech» працюють найкращі спеціалісти. Вони вміло керують обладнанням, добирають та поєднують інгредієнти. 
 
Величезна увага приділяється розробці рецептури, адже лише так можна приготувати смачні страви для хвостатих друзів. Створювати раціони для ТМ «Club 4 Paws» допомогла відома європейська компанія «Petfood Specialities». Спочатку, корми для собак 1,5-2 роки тестуються. І лише потім  з’являється в продажу.
 
Ще одна цікавинка – для приготування кормів використовується 70% сировини українського походження. Всі інгредієнти ретельно відбираються. Адже собака в десятки разів чуттєвіше реагує на шкідливі складники, ніж людина. Фахівці компанії-виробника «Komotech» добре знають, як виглядають якісні раціони для чотирилапих улюбленців.
 
У 2015році «Клуб 4 Лапи» став «Сlub 4 Paws». Відтепер вдосконалені корми преміум-класу скуштують собаки і в Україні. 
Для створення кормів залучаються неймовірні ресурси. Тому вам залишається лише почастувати вашого чемпіона смачними та поживними раціонами для хвостатих чемпіонів «Club 4 Paws».  Нехай очі собаки світяться від щастя та вдячності. Бо ваш пес заслуговує на європейське щастя від ТМ «Club 4 Paws». 
 
Поделиться:Читать еще

Виставки собак  та котів - Червень 2017 Виставки собак та котів - Червень 2017

До уваги любителів собак та котів, пропонуємо докладний розклад виставок на Червень 2017 року. Тут ви зможете знайти інформацію про організаторів і місце проведення заходу. Інформація про виставки взята з офіційних джерел.

Что делать если вашу собаку укусил клещ. Первая помощь Что делать если вашу собаку укусил клещ. Первая помощь

Весна – наиболее радостная и приятная пора года. В теплое время года нам и нашим питомцам особенно приятныдолгие прогулки, пикники, выезды на природу.

Цикл-обзор питомников домашних животных Украины - питомник собак чау чау и сиба ину *Lakki of the skay ua* Цикл-обзор питомников домашних животных Украины - питомник собак чау чау и сиба ину *Lakki of the skay ua*

Мы хотим продолжить наш цикл интервью с заводчиками пород домашних животных. И сегодня мы будем говорить с Ольгой, представляющей питомник чау чау " Lakki of the skay ua".

Интересные факты о волнистых попугаях Интересные факты о волнистых попугаях

Волнистые попугаи – самые популярные декоративные птицы в нашей стране. В этом нет ничего удивительного, ведь помимо яркой и привлекательной внешности волнистые попугаи очень общительные, умные и весьма энергичные.

Топ 10 самых неприхотливых аквариумных рыбок Топ 10 самых неприхотливых аквариумных рыбок

Если вы являетесь любителем аквариумных рыбок, но пока не имеете богатого опыта их содержания, тогда для новичков-аквариумистов мы предлагаем топ 10 самых неприхотливых аквариумных рыбок, содержание которых не будет столь хлопотным и сложным.

Все статьи