Наверх
Войти с помощью:
Регистрация
Портал по зоотоварам в Украине

«СLUB 4 PAWS» - УКРАЇНСЬКИЙ РЕЦЕПТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЩАСТЯ

Чи знаєте ви, що вперше якісні українські корми для песиків та котиків почали створюватися на заводах компанії «Kormotech» у Львівській області? Понад 10 років тому компанія об’єднала зусилля найкращих львівських фахівців та американських консультантів. Результат – неймовірний! З’явилася торгова марка «Клуб 4 Лапи», яку відразу полюбили українські собаки, а,потім, і коти. 
 
Згодом з українськими раціонами познайомилися і домашні улюбленці з європейських країн. З 2014 під ТМ «Club 4 Paws» раціон чемпіонів здобуває заслужене визнання серед чотирилапих Польща, Латвія, Литва, Естонія, Болгарія. І цей список постійно поповнюється. 
Чому українські раціони ТМ «Club 4 Paws» припали до смаку також і європейським песикам? Раціони ТМ «Club 4 Paws» натуральні, екологічно чисті і виготовляються зі справжнього м’яса. Погодьтеся, м’ясо здатне зробити щасливим будь-якого собаку.
 
Виробництво «Kormotech» - наче велика кухня. З сучасним обладнанням, стильним дизайном і тільки добірними інгредієнтами, що використовуються під час приготування страв для песиків. На «кухні» компанії «Kormotech» працюють найкращі спеціалісти. Вони вміло керують обладнанням, добирають та поєднують інгредієнти. 
 
Величезна увага приділяється розробці рецептури, адже лише так можна приготувати смачні страви для хвостатих друзів. Створювати раціони для ТМ «Club 4 Paws» допомогла відома європейська компанія «Petfood Specialities». Спочатку, корми для собак 1,5-2 роки тестуються. І лише потім  з’являється в продажу.
 
Ще одна цікавинка – для приготування кормів використовується 70% сировини українського походження. Всі інгредієнти ретельно відбираються. Адже собака в десятки разів чуттєвіше реагує на шкідливі складники, ніж людина. Фахівці компанії-виробника «Komotech» добре знають, як виглядають якісні раціони для чотирилапих улюбленців.
 
У 2015році «Клуб 4 Лапи» став «Сlub 4 Paws». Відтепер вдосконалені корми преміум-класу скуштують собаки і в Україні. 
Для створення кормів залучаються неймовірні ресурси. Тому вам залишається лише почастувати вашого чемпіона смачними та поживними раціонами для хвостатих чемпіонів «Club 4 Paws».  Нехай очі собаки світяться від щастя та вдячності. Бо ваш пес заслуговує на європейське щастя від ТМ «Club 4 Paws». 
 
Поделиться:Читать еще

Акция “Два в одном” продолжена! Акция “Два в одном” продолжена!

Petcare рады сообщить, что зимняя акция “Два в одном” продолжена!

Собаки-целители или канистерапия Собаки-целители или канистерапия

Благодаря своему интеллекту и преданности, собаки бесспорно пользуются особой любовью и уважением. Для тех, кто заводит этих животных в качестве домашних питомцев, получает неиссякаемый источник радости и положительных эмоций.

Коты-целители или Фелинотерапия Коты-целители или Фелинотерапия

Если вы решили завести кошку, не лишним будет так же узнать, что по мимо прочих достоинств этих животных, они к тому же обладают способностью лечить человека.

Новогодние праздники продолжаются! Новогодние праздники продолжаются!

Новогодние праздники продолжаются! Petcare.ua продолжает свою акцию "Два в одном"! Размещайте объявления на любом из платных пакетов и срок их действия удвоится! Проводи праздник с пользой!

Наступающий 2017 год петуха. Как встречать. Наступающий 2017 год петуха. Как встречать.

Приближается новый 2017 год, праздник, который для многих является главным в Году, так как несет с собой не только радость и праздничное настроение, но и веру в лучшее и исполнение желаний.

Все статьи