Наверх
Войти с помощью:
Регистрация
Портал по зоотоварам в Украине

«СLUB 4 PAWS» - УКРАЇНСЬКИЙ РЕЦЕПТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЩАСТЯ

Чи знаєте ви, що вперше якісні українські корми для песиків та котиків почали створюватися на заводах компанії «Kormotech» у Львівській області? Понад 10 років тому компанія об’єднала зусилля найкращих львівських фахівців та американських консультантів. Результат – неймовірний! З’явилася торгова марка «Клуб 4 Лапи», яку відразу полюбили українські собаки, а,потім, і коти. 
 
Згодом з українськими раціонами познайомилися і домашні улюбленці з європейських країн. З 2014 під ТМ «Club 4 Paws» раціон чемпіонів здобуває заслужене визнання серед чотирилапих Польща, Латвія, Литва, Естонія, Болгарія. І цей список постійно поповнюється. 
Чому українські раціони ТМ «Club 4 Paws» припали до смаку також і європейським песикам? Раціони ТМ «Club 4 Paws» натуральні, екологічно чисті і виготовляються зі справжнього м’яса. Погодьтеся, м’ясо здатне зробити щасливим будь-якого собаку.
 
Виробництво «Kormotech» - наче велика кухня. З сучасним обладнанням, стильним дизайном і тільки добірними інгредієнтами, що використовуються під час приготування страв для песиків. На «кухні» компанії «Kormotech» працюють найкращі спеціалісти. Вони вміло керують обладнанням, добирають та поєднують інгредієнти. 
 
Величезна увага приділяється розробці рецептури, адже лише так можна приготувати смачні страви для хвостатих друзів. Створювати раціони для ТМ «Club 4 Paws» допомогла відома європейська компанія «Petfood Specialities». Спочатку, корми для собак 1,5-2 роки тестуються. І лише потім  з’являється в продажу.
 
Ще одна цікавинка – для приготування кормів використовується 70% сировини українського походження. Всі інгредієнти ретельно відбираються. Адже собака в десятки разів чуттєвіше реагує на шкідливі складники, ніж людина. Фахівці компанії-виробника «Komotech» добре знають, як виглядають якісні раціони для чотирилапих улюбленців.
 
У 2015році «Клуб 4 Лапи» став «Сlub 4 Paws». Відтепер вдосконалені корми преміум-класу скуштують собаки і в Україні. 
Для створення кормів залучаються неймовірні ресурси. Тому вам залишається лише почастувати вашого чемпіона смачними та поживними раціонами для хвостатих чемпіонів «Club 4 Paws».  Нехай очі собаки світяться від щастя та вдячності. Бо ваш пес заслуговує на європейське щастя від ТМ «Club 4 Paws». 
 
Поделиться:Читать еще

Кастрация и стерилизация, почему это гуманно Кастрация и стерилизация, почему это гуманно

Очень часто среди тех, кто заводит кота или кошку, можно услышать мнение, что кастрация и стерилизация – это жестоко по отношению к животному, но так ли это? Давайте разбираться.

Ко Дню Всех Влюбленных акция “Два в одном” ! Ко Дню Всех Влюбленных акция “Два в одном” !

Petcare рады сообщить, что зимняя акция “Два в одном” продолжена!

«Айболит» - мы позаботимся о ваших питомцах «Айболит» - мы позаботимся о ваших питомцах

В современном бешеном ритме жизни мы часто забываем о наших домашних питомцах. А ведь они не меньше людей нуждаются в заботе, любви. Одним из немаловажных факторов в уходе за животным является регулярное посещение специализированных медицинских учреждений

Как ухаживать за хомячком Как ухаживать за хомячком

Хомяки – милые, неприхотливые грызуны, которые давно успели прижиться в наших городских квартирах. Этот зверек пользуется большой популярностью, часто хомяков заводят маленьким детям, чтобы научить их заботе и уходу за братьями нашими меньшими.

Виставки собак і котів - Лютий 2017 Виставки собак і котів - Лютий 2017

До уваги любителів собак і котів, пропонуємо докладний розклад виставок на Лютий 2017 року. Тут ви зможете знайти інформацію про організаторів і місце проведення заходу. Інформація про виставки взята з офіційних джерел.

Все статьи