Наверх
Войти с помощью:
Регистрация
Портал по зоотоварам в Украине

«СLUB 4 PAWS» - УКРАЇНСЬКИЙ РЕЦЕПТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЩАСТЯ

Чи знаєте ви, що вперше якісні українські корми для песиків та котиків почали створюватися на заводах компанії «Kormotech» у Львівській області? Понад 10 років тому компанія об’єднала зусилля найкращих львівських фахівців та американських консультантів. Результат – неймовірний! З’явилася торгова марка «Клуб 4 Лапи», яку відразу полюбили українські собаки, а,потім, і коти. 
 
Згодом з українськими раціонами познайомилися і домашні улюбленці з європейських країн. З 2014 під ТМ «Club 4 Paws» раціон чемпіонів здобуває заслужене визнання серед чотирилапих Польща, Латвія, Литва, Естонія, Болгарія. І цей список постійно поповнюється. 
Чому українські раціони ТМ «Club 4 Paws» припали до смаку також і європейським песикам? Раціони ТМ «Club 4 Paws» натуральні, екологічно чисті і виготовляються зі справжнього м’яса. Погодьтеся, м’ясо здатне зробити щасливим будь-якого собаку.
 
Виробництво «Kormotech» - наче велика кухня. З сучасним обладнанням, стильним дизайном і тільки добірними інгредієнтами, що використовуються під час приготування страв для песиків. На «кухні» компанії «Kormotech» працюють найкращі спеціалісти. Вони вміло керують обладнанням, добирають та поєднують інгредієнти. 
 
Величезна увага приділяється розробці рецептури, адже лише так можна приготувати смачні страви для хвостатих друзів. Створювати раціони для ТМ «Club 4 Paws» допомогла відома європейська компанія «Petfood Specialities». Спочатку, корми для собак 1,5-2 роки тестуються. І лише потім  з’являється в продажу.
 
Ще одна цікавинка – для приготування кормів використовується 70% сировини українського походження. Всі інгредієнти ретельно відбираються. Адже собака в десятки разів чуттєвіше реагує на шкідливі складники, ніж людина. Фахівці компанії-виробника «Komotech» добре знають, як виглядають якісні раціони для чотирилапих улюбленців.
 
У 2015році «Клуб 4 Лапи» став «Сlub 4 Paws». Відтепер вдосконалені корми преміум-класу скуштують собаки і в Україні. 
Для створення кормів залучаються неймовірні ресурси. Тому вам залишається лише почастувати вашого чемпіона смачними та поживними раціонами для хвостатих чемпіонів «Club 4 Paws».  Нехай очі собаки світяться від щастя та вдячності. Бо ваш пес заслуговує на європейське щастя від ТМ «Club 4 Paws». 
 
Поделиться:Читать еще

Акция “Два в одном”! Плати меньше, получай больше! Акция “Два в одном”! Плати меньше, получай больше!

Поздравляем всех пользователей нашего сайта с началом весны и объявляем о продолжающейся акции “Два в одном!”

Прежде, чем заводить домашнее животное Прежде, чем заводить домашнее животное

Зачем люди заводят животных? Для многих, домашние животные - это спасение от одиночества, они обеспечивают нам необходимую психологическую поддержку. Для других - животные верные друзья и даже помощники.

Какие породы животных предпочитают украинские селебретиз Какие породы животных предпочитают украинские селебретиз

Украинские звезды все чаще радуют нас фотографиями вместе со своими домашними любимцами. Забавные и смешные они ждут своих любимых хозяев с гастролей и концертов и с некоторыми из них мы хотели бы познакомить вас поближе.

Загадочная такса или что вы знаете об этой породе Загадочная такса или что вы знаете об этой породе

Такса - одна из самых древних пород, предки которой были изображены на фресках древнего Египта ещё 4000 лет тому назад!

О чем говорит сходство человека и его питомца О чем говорит сходство человека и его питомца

При выборе питомца большинство из нас в первую очередь обращает внимание на внешние признаки животного. Психологи утверждают, что такой выбор человек делает интуитивно.

Все статьи